Profil společnosti SAROND s.r.o.

SAROND s.r.o. je výrobní společností se zaměřením pro dodávky do energetického, dopravního a farmaceutického strojírenství. Management společnosti tvoří lidé s 20letou praxí v oboru strojírenství. Provádíme, popřípadě zajišťujeme, výrobu svařenců, ohýbání nerezových dílů. Svařence jsme schopni vyrábět podle dodané výkresové dokumentace zákazníka nebo podle dokumentace projektované v našem konstrukčním oddělení. Jsme schopni dodávat kusovou, ale hlavně sériovou výrobu ocelových svařenců v jakostech třídy 11 až 17 včetně jejich dalšího opracování nebo finální úpravy povrchu nebo nátěru, lakování až po balení dle požadavků. Svařence o typické hmotnosti od 50 až po 5 000 kg.

Dále se zabýváme projektováním, elektroinstalací, programováním, vývojem a zprovozněním jednoúčelových strojů, zařízení, technologických linek a dílčích části automatizačních linek včetně vlastní výroby rozvaděčů a ovládacích programů k dodávanému zařízení nebo linky.

Společnost SAROND s.r.o. je certifikován systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001–2016, ISO 3834 – 2, ISO 15 085-2 a má zavedený obchodně orientovaný informační systém pro marketingovou podporu obchodu.

Pro zajištění kompletního dodavatelského servisu firma spolupracuje se zahraničními partnery. Dobrá orientace na evropském a světovém trhu umožňuje uspokojovat požadavky jak zahraničních, tak tuzemských odběratelů.

SAROND s.r.o. je ryze česká společnost s transparentní vlastnickou strukturou, která se aktivně podílí na vedení a rozvoji společnosti. Činnost společnosti provozujeme ve vlastním administrativně obchodním a výrobním areálu v Plzni Božkově.

Veškerá rizika plynoucí z obchodní činnosti firmy, a to i ve vztahu k zahraničnímu obchodu, jsou zajištěna smlouvou s renomovanou makléřskou pojišťovací společností RENOMIA a.s.nahoru