Aktuality

Společnost SAROND, s.r.o. se stala hrdým sponzorem dobrovolného sdružení občanů BOXING-CLUB-STAR-PLZEŇ v kategorii PARABOX a dále pak juniorské závodnice v boxu Lenky Bernardové


 celý článek

Společnost SAROND, s.r.o. se v roce 2019 stala partnerem týmu HC ŠKODA PLZEŇ


 celý článek

Společnost SAROND, s.r.o./SAROND Welding s.r.o. předala kontrolní pracoviště pro kontrolu zavazadlových prostor pro firmu BMW - typ BMW F56

Společnost SAROND, s.r.o./SAROND Welding s.r.o. úspěšně předala automatizační a kontrolní zařízení pro tváření a kontrolu součástí zavazadlových prostor pro firmu BMW - typ BMW F56.
 celý článek

SAROND, S.R.O JAKO DODAVATEL VSTUPNÍHO MATERIÁLU PRO PRVNÍ KONTEJNER NOVÉHO TYPU PRO TEMELÍN

Z Reaktorové haly společnosti ŠKODA JS a.s. v Plzni dnes vyrazil na cestu do Jaderné elektrárny Temelín první kontejner na použité jaderné palivo nového typu ŠKODA 1000/19.
Je určen pro transport a suché skladování použitého jaderného paliva z temelínských tlakovodních reaktorů typu VVER 1000. Smlouvu na dodávku 60 kontejnerů, které by měly být dodávány postupně nejpozději do roku 2035, uzavřela ŠKODA JS se společností ČEZ v roce 2015. V nejbližších letech by se roční dodávky měly pohybovat na úrovni šesti kontejnerů.

Zobrazit všechny aktuality

Certifikace

Certifikát ISOCertificate ISOZertifikat ISOCertifikát BOSCH REXROTHCertifikát pojištění

Politika společnosti

Politika společnostinahoru